Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Lørdag 2. juli 2022 kl. 16:25
WWW.HASLUND.INFO
 
EUROPACUP 2022/2023
EUROPA CONFERENCE LEAGUE, 1. KVALIFIKATIONSRUNDE
1. KAMP2.KAMP
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Alashkert (arm) - Hamrun (mal)   14.07.2022Hamrun (mal) - Alashkert (arm)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Lechia (pol) - Akademia Pandev (mak)   14.07.2022Akademia Pandev (mak) - Lechia (pol)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
06.07.2022Inter Turku (fin) - Drita (kos)   12.07.2022Drita (kos) - Inter Turku (fin)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Dinamo Tbilisi (geo) - Paide Linnameeskond (est)   14.07.2022Paide Linnameeskond (est) - Dinamo Tbilisi (geo)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Panevezys (lit) - Milsami (mol)   14.07.2022Milsami (mol) - Panevezys (lit)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Laci (alb) - Iskra (mon)   14.07.2022Iskra (mon) - Laci (alb)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Gjilani (kos) - Liepaja (let)   14.07.2022Liepaja (let) - Gjilani (kos)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Sfintul Gheorghe (mol) - Mura (SVN)   14.07.2022Mura (SVN) - Sfintul Gheorghe (mol)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Kuopio PS (fin) - Dila (geo)   14.07.2022Dila (geo) - Kuopio PS (fin)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Ruzomberok (svk) - Kauno Zalgiris (Lit)   14.07.2022Kauno Zalgiris (Lit) - Ruzomberok (svk)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Buducnost Podgorica (mon) - Llapi (Kos)   14.07.2022Llapi (Kos) - Buducnost Podgorica (mon)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
05.07.2022Gzira (mal) - Atletic d'Escaldes (and)   14.07.2022Atletic d'Escaldes (and) - Gzira (mal)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Borac Banja Luka (bih) - B36 (fær)   14.07.2022B36 (fær) - Borac Banja Luka (bih)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Olimpija Ljubljana (svn) - Differdange (lux)   14.07.2022Differdange (lux) - Olimpija Ljubljana (svn)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
05.07.2022St Joseph's FC (gib) - Larne (nir)   14.07.2022Larne (nir) - St Joseph's FC (gib)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022UE Santa Coloma (and) - Breidablikk (isl)   14.07.2022Breidablikk (isl) - UE Santa Coloma (and)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Dunajska Streda (svk) - Cliftonville (nir)   14.07.2022Cliftonville (nir) - Dunajska Streda (svk)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
06.07.2022Víkingur Gøta (fær) - Europa FC (gib)   14.07.2022Europa FC (gib) - Víkingur Gøta (fær)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Bala (wal) - Sligo Rovers (irl)   14.07.2022Sligo Rovers (irl) - Bala (wal)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Fola Esch (lux) - Tre Fiori (san)   14.07.2022Tre Fiori (san) - Fola Esch (lux)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Dinamo Minsk (blr) - Decic (mon)   14.07.2022Decic (mon) - Dinamo Minsk (blr)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Tre Penne (san) - Tuzla City (bih)   14.07.2022Tuzla City (bih) - Tre Penne (san)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Saburtalo (geo) - FK Partizani (alb)   14.07.2022FK Partizani (alb) - Saburtalo (geo)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022KF Shkëndija (mak) - Ararat (arm)   14.07.2022Ararat (arm) - KF Shkëndija (mak)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Floriana (mal) - Petrocub (mol)   14.07.2022Petrocub (mol) - Floriana (mal)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Pogon (pol) - KR (isl)   14.07.2022KR (isl) - Pogon (pol)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022HB (fær) - Newtown (wal)   14.07.2022Newtown (wal) - HB (fær)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Bruno's Magpies (gib) - Crusaders (nir)   14.07.2022Crusaders (nir) - Bruno's Magpies (gib)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Flora (est) - Seinäjoki JK (fin)   14.07.2022Seinäjoki JK (fin) - Flora (est)  
Vinder til 2. kvalifikationsrunde
07.07.2022Derry City (irl) - Riga FC (let)   14.07.2022Riga FC (let) - Derry City (irl)  
OVERSIGT
  Forside
  Deltageroversigt
CHAMPIONS LEAGUE
  Indledende kvalrifikationsunde
  1. kvalifikationsrunde
  2. kvalifikationsrunde
  2. kvalifikationsrunde ikke-mester 
  3. kvalifikationsrunde
  3. kvalifikationsrunde ikke-mester
  4. kvalifikationsrunde 
  4. kvalifikationsrunde ikke-mester
  Gruppe A
  Gruppe B
  Gruppe C
  Gruppe D
  Gruppe E
  Gruppe F
  Gruppe G
  Gruppe H
  1/8-finaler
  Kvartfinaler
  Semifinaler
  Finale
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
EUROPA LEAGUE
  3. kvalifikationsrunde
  3. kvalifikationsrunde mester
  4. kvalifikationsrunderunde 
  4. kvalifikationsrunde mester
  Gruppe A
  Gruppe B
  Gruppe C
  Gruppe D
  Gruppe E
  Gruppe F
  Gruppe G
  Gruppe H
  1/16-finaler
  1/8-finaler
  Kvartfinaler
  Semifinaler
  Finale
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
EUROPA CONFERENCE LEAGUE
  1. kvalifikationsrunde
  2. kvalifikationsrunde 
  2. kvalifikationsrunde mester
  3. kvalifikationsrunde
  3. kvalifikationsrunde mester
  4. kvaifikationslrunde
  4. kvalifikationsrunde mester
  Gruppe A
  Gruppe B
  Gruppe C
  Gruppe D
  Gruppe E
  Gruppe F
  Gruppe G
  Gruppe H
  1/16-finaler
  1/8-finaler
  Kvartfinaler
  Semifinaler
  Finale
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
  2021/2022
  Øvrige år