Mandag 22. juli 2024 kl. 20:27
WWW.HASLUND.INFO
 
DANMARKSTURNERINGEN 2023/2024
3. DIVISION, GRUNDSPIL
STILLING OG RESULTATER
SAMLETKVUTFI+/-P
Frem (N)2213453521+1443
VSK Aarhus2211473924+1537
Ishøj IF229764030+1034
Avarta (O)229492128-731
Holbæk (O)228682323+030
Næsby227873232+029

SfB Oure228593137-629
Lyseng227783436-228
Young Boys227693339-627
Vejgaard (O)2275102834-626
Holstebro2274113233-125
Vanløse225892132-1123
6 øverste fortsætter i Oprykning Slutspil
6 nederste fortsætter i Nedrykning Slutspil
HJEMMEKVUTFI+/-P
Frem (N)11722188+1023
VSK Aarhus117132411+1322
Ishøj IF115512416+820
Lyseng115512014+620
SfB Oure116231510+520
Avarta (O)116141110+119
Holbæk (O)115151416-216
Young Boys113351820-212
Vanløse112541011-111
Næsby112451420-610
Vejgaard (O)112361121-109
Holstebro112271320-78
UDEKVUTFI+/-P
Frem (N)116231713+420
Næsby115421812+619
Holstebro115241913+617
Vejgaard (O)115241713+417
VSK Aarhus114341513+215
Young Boys114341519-415
Ishøj IF114251614+214
Holbæk (O)1135397+214
Avarta (O)113351018-812
Vanløse113351121-1012
SfB Oure112361627-119
Lyseng112271422-88
ØVRIGE
  Forside
  Resultater (med målscorere)
  Placering runde for runde
  Superligaen, Grundspil
  Superligaen, Slutspil
  Superligaen, Kvalifikationsspil
  NordicBet Liga, Grundspil
  NordicBet Liga, Oprykningsspil
  NordicBet Liga, Kvalifikationsspil
  2. division, Grundspil
  2. division, Oprykningsspil
  2. division, Kvalifikationsspil
  3. division, Grundspil
  3. division, Oprykningsspil
  3. division, Kvalifikationsspil
  Øvrige år
HoldAvartaFremHolbækHolstebroIshøjLysengNæsbySfB OureVanløseVejgaardVSKYoung B
Avarta01.10.23
0 - 1
25.08.23
1 - 0
13.08.23
0 - 3
28.03.24
0 - 1
15.10.23
2 - 0
06.04.24
2 - 4
17.03.24
2 - 0
29.10.23
1 - 1
12.11.23
1 - 0
10.09.23
1 - 0
18.11.23
1 - 0
Frem09.03.24
1 - 0
23.09.23
1 - 0
08.09.23
0 - 0
14.10.23
1 - 0
11.11.23
3 - 2
28.10.23
0 - 0
23.03.24
5 - 2
12.08.23
1 - 2
26.08.23
3 - 0
06.04.24
2 - 0
07.10.23
1 - 2
Holbæk03.11.23
1 - 0
15.03.24
0 - 2
16.09.23
3 - 0
27.10.23
1 - 4
28.03.24
1 - 0
14.10.23
2 - 3
18.11.23
2 - 1
06.04.24
1 - 2
30.09.23
2 - 0
12.08.23
0 - 3
02.09.23
1 - 1
Holstebro21.10.23
1 - 1
04.11.23
1 - 3
01.04.24
0 - 1
16.03.24
0 - 2
03.09.23
1 - 3
28.03.24
1 - 0
08.10.23
2 - 2
23.09.23
3 - 1
04.08.23
1 - 2
18.11.23
1 - 2
18.08.23
2 - 3
Ishøj IF07.10.23
1 - 1
01.04.24
2 - 2
09.09.23
2 - 1
26.08.23
3 - 2
18.11.23
4 - 2
12.08.23
1 - 1
23.09.23
2 - 2
09.03.24
4 - 1
23.03.24
0 - 2
05.11.23
1 - 1
21.10.23
4 - 1
Lyseng23.03.24
0 - 2
19.08.
1 - 0
08.10.23
0 - 0
09.03.24
3 - 2
05.08.23
2 - 2
04.11.23
1 - 1
21.10.23
4 - 1
09.09.23
4 - 2
01.04.24
1 - 1
26.08.23
1 - 0
23.09.23
3 - 3
Næsby19.08.23
0 - 0
05.08.23
4 - 2
10.03.24
0 - 3
30.09.23
1 - 2
11.11.23
0 - 3
16.09.23
2 - 2
01.04.24
1 - 1
07.10.23
1 - 1
02.09.23
1 - 2
21.10.23
2 - 4
23.03.2024
2 - 0
SfB-Oure02.09.23
4 - 0
16.09.23
0 - 1
05.08.23
0 - 0
11.11.23
2 - 1
06.04.24
2 - 1
30.09.23
3 - 1
26.08.23
0 - 1
14.10.23
2 - 0
28.10.23
0 - 5
28.03.24
0 - 0
09.03.2024
2 - 0
Vanløse05.08.23
3 - 0
21.10.23
0 - 1
18.08.23
1 - 1
23.03.24
1 - 1
02.09.23
2 - 0
16.03.24
1 - 1
18.11.23
0 - 1
04.11.23
0 - 3
16.09.00
1 - 1
30.09.23
1 - 1
01.04.24
0 - 1
Vejgaard23.09.23
1 - 2
18.11.23
0 - 3
21.10.23
2 - 2
06.04.24
0 - 5
19.08.23
0 - 0
12.08.23
2 - 0
16.03.24
0 - 4
09.09.23
4 - 1
28.03.24
0 - 0
07.10.00
1 - 2
04.11.23
1 - 2
VSK Aarhus01.04.24
6 - 2
02.09.23
4 - 1
23.03.24
0 - 1
14.10.23
0 - 1
16.09.23
2 - 1
28.10.23
1 - 0
23.09.23
2 - 0
19.08.23
1 - 2
11.11.23
4 - 0
09.03.24
2 - 1
05.08.23
2 - 2
Young Boys16.09.23
0 - 2
28.03.24
1 - 1
11.11.23
0 - 0
27.10.23
0 - 2
01.10.23
4 - 2
06.04.24
2 - 3
08.09.00
3 - 3
13.08.23
4 - 1
27.08.23
0 - 1
13.10.23
1 - 3
15.03.24
3 - 2
HoldAvartaFremHolbækHolstebroIshøjLysengNæsbySfB OureVanløseVejgaardVSKYoung B