Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Lørdag 14. december 2019 kl. 20:24
WWW.HASLUND.INFO
 
KOMMENDE OPDATERINGER
13. DECEMBER 2019
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● AaB - FC Nordsjælland
15. DECEMBER 2019
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● FC Midtjylland - AGF● Lyngby - Silkeborg
● Brøndby - Hobro● AC Horsens - SønderjyskE
● Randers FC - Esbjerg
15. DECEMBER 2019
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● FC København - OB
16. DECEMBER 2019
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER LODTRÆKNING
●  
EUROPA LEAGUE, SEKSTENDEDELSFINALER LODTRÆKNING
●  
16. FEBRUAR 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● SønderjyskE - Hobro● FC Midtjylland - Lyngby
● OB - Brøndby● FC Nordsjælland - AC Horsens
● AGF - Randers FC● Esbjerg - FC København
● Silkeborg - AaB
18. FEBRUAR 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 1. KAMP
●  
19. FEBRUAR 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 1. KAMP
●  
20. FEBRUAR 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, SEKSTENDEDELSFINALER 1. KAMP
●  
23. FEBRUAR 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● AaB - Brøndby● Randers FC - OB
● AC Horsens - AGF● FC Nordsjælland - SønderjyskE
● Hobro - FC Midtjylland● Lyngby - Esbjerg
● Silkeborg - FC København
25. FEBRUAR 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 1. KAMP
●  
26. FEBRUAR 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 1. KAMP
●  
27. FEBRUAR 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, SEKSTENDEDELSFINALER 2. KAMP
●  
28. FEBRUAR 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Viborg - Hvidovre 
28. FEBRUAR 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER LODTRÆKNING
●  
1. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● FC København - AaB● FC Midtjylland - SønderjyskE
● Brøndby - Lyngby● OB - Silkeborg
● AC Horsens - Randers FC● AGF - Hobro
● Esbjerg - FC Nordsjælland
NORDICBET LIGA
● Fremad Amager - FC Fredericia● Nykøbing FC - Skive
● Kolding IF - Næstved● Vendsyssel FF - FC Roskilde
● Vejle - HB Køge
6. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Hvidovre - Vejle● HB Køge - Vendsyssel FF
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL 
● FC Helsingør - Brønshøj 
7. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL
● Vanløse - Hillerød  ● HIK - Frem 
● FA 2000 - Skovshoved 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● VSK Aarhus - Jammerbugt FC  ● Næsby - Ringkøbing 
● Brabrand - Vejgaard  ● Dalum - Aarhus Fremad 
8. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● FC København - AC Horsens● SønderjyskE - OB
● AaB - Lyngby● Randers FC - FC Midtjylland
● FC Nordsjælland - Brøndby● Hobro - Esbjerg
● Silkeborg - AGF
NORDICBET LIGA
● FC Fredericia - Viborg● Næstved - Nykøbing FC
● FC Roskilde - Kolding IF● Skive - Fremad Amager
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL
● Holbæk - Slagelse  ● Avarta - B93 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Thisted - Middelfart  ● AB - FC Sydvest 
10. MARTS 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 2. KAMP
●  
11. MARTS 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 2. KAMP
●  
12. MARTS 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 1. KAMP
●  
13. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Fremad Amager - Kolding IF● Viborg - Skive
14. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL 
● Vanløse - FA 2000  ● Frem - Skovshoved 
● Hillerød - Holbæk  ● Brønshøj - Avarta 
● B93 - FC Helsingør 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Vejgaard - Thisted  ● Middelfart - Dalum 
● FC Sydvest - VSK Aarhus  ● Aarhus Fremad - Næsby 
● Jammerbugt FC - Brabrand 
15. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● FC Midtjylland - AC Horsens● Brøndby - SønderjyskE
● Randers FC - Hobro● AGF - OB
● Esbjerg - AaB● Lyngby - FC København
● Silkeborg - FC Nordsjælland
NORDICBET LIGA
● Vendsyssel FF - FC Fredericia● HB Køge - Hvidovre
● Vejle - Næstved● Nykøbing FC - FC Roskilde
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL
● Slagelse - HIK 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Ringkøbing - AB 
17. MARTS 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 2. KAMP
●  
18. MARTS 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 2. KAMP
●  
19. MARTS 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, OTTENDEDELSFINALER 2. KAMP
●  
20. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Hvidovre - Nykøbing FC● Kolding IF - Viborg
● Skive - Vendsyssel FF
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL
● FC Helsingør - HIK 
20. MARTS 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, KVARTFINALER LODTRÆKNING
●  
CHAMPIONS LEAGUE, SEMIFINALER LODTRÆKNING
●  
EUROPA LEAGUE, KVARTFINALER LODTRÆKNING
●  
EUROPA LEAGUE, SEMIFINALER LODTRÆKNING
●  
21. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
2. DIVISION øST, GRUNDSPIL 
● FA 2000 - B93  ● Brønshøj - Frem 
● Skovshoved - Slagelse 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● VSK Aarhus - Middelfart  ● Næsby - FC Sydvest 
● Brabrand - Dalum  ● Jammerbugt FC - Vejgaard 
22. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
3F SUPERLIGA, GRUNDSPIL
● FC København - Randers FC● SønderjyskE - Silkeborg
● AaB - AGF● OB - Esbjerg
● AC Horsens - Brøndby● FC Nordsjælland - FC Midtjylland
● Hobro - Lyngby
NORDICBET LIGA
● FC Fredericia - Vejle● FC Roskilde - Fremad Amager
● Næstved - HB Køge
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL
● Avarta - Hillerød  ● Holbæk - Vanløse 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Thisted - Ringkøbing  ● AB - Aarhus Fremad 
22. NOVEMBER 2019
  EM-KVALIFIKATION 2020
  PLAYOFF SEMIFINALER
LAG A
● Island - Rumænien  ● Bulgarien - Ungarn 
LAG B
● Bosnien - Nordirland  ● Slovakiet – Irland 
LAG C
● Skotland - Israel  ● Norge - Serbien 
LAG D
● Georgien - Hviderusland  ● Nordmakedonien - Kosovo 
26. MARTS 2020
VM-KVALIFIKATION 2022
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE A
● Filippinerne - Guam  ● Kina - Maldiverne 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE B
● Taiwan - Nepal  ● Australien - Kuwait 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE C
● Bahrain - Cambodia  ● Iran - Hong Kong 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE D
● Palæstina - Singapore  ● Saudi Arabien - Yemen 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE E
● Indien - Qatar  ● Bangladesh - Afghanistan 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE F
● Japan - Myanmar  ● Tadsjikistan - Mongoliet 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE G
● Thailand - Indonesien  ● Arabiske Emirater - Malaysia 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE H
● Sydkorea - Turkmenistan  ● Nordkorea - Sri Lanka 
27. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Viborg - FC Roskilde● HB Køge - FC Fredericia
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL
● Slagelse - FA 2000 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Thisted - Næsby  ● Ringkøbing - Brabrand 
28. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL 
● Vanløse - FC Helsingør  ● HIK - Holbæk 
● Frem - Avarta  ● Hillerød - Skovshoved 
● B93 - Brønshøj 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Vejgaard - VSK Aarhus  ● Aarhus Fremad - Jammerbugt FC 
● Dalum - AB  ● Middelfart - FC Sydvest 
29. MARTS 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Fremad Amager - Næstved● Nykøbing FC - Kolding IF
● Vendsyssel FF - Hvidovre● Vejle - Skive
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL
● Slagelse - FA 2000 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Thisted - Næsby  ● Ringkøbing - Brabrand 
31. MARTS 2019
A-LANDSHOLDET
England - Danmark 
22. NOVEMBER 2019
  EM-KVALIFIKATION 2020
  PLAYOFF FINALER
LAG A
● Bulgarien/Ungarn - Island/Rumænien 
LAG B
● Bosnien/Nordirland - Slovakiet - Irland 
LAG C
● Norge/Serbien - Skotland/Israel 
LAG D
● Georgien/Hviderusland - Nordmakedonien/Kosovo 
31. MARTS 2020
VM-KVALIFIKATION 2022
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE A
● Guam - Kina  ● Maldiverne - Syrien 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE B
● Kuwait - Jordan  ● Nepal - Australien 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE C
● Cambodia - Iran  ● Hong Kong - Irak 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE D
● Yemen - Usbekistan  ● Singapore - Saudi Arabien 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE E
● Afghanistan - Oman  ● Qatar - Bangladesh 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE F
● Mongoliet - Japan  ● Myanmar - Kirgisistan 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE G
● Indonesien - Arabiske Emirater  ● Malaysia - Vietnam 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE H
● Turkmenistan - Libanon  ● Sri Lanka - Sydkorea 
3. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Hvidovre - Viborg● Kolding IF - Vejle
4. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL 
● FC Helsingør - Hillerød  ● Vanløse - Frem 
● Brønshøj - Slagelse  ● Avarta - HIK 
● Skovshoved - B93  ● FA 2000 - Holbæk 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● FC Sydvest - Thisted  ● Brabrand - Næsby 
● Middelfart - Aarhus Fremad  ● VSK Aarhus - Dalum 
● AB - Vejgaard  ● Jammerbugt FC - Ringkøbing 
5. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Næstved - Vendsyssel FF● FC Fredericia - Fremad Amager
● FC Roskilde - HB Køge● Skive - Nykøbing FC
7. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, KVARTFINALER 1. KAMP
●  
8. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, KVARTFINALER 1. KAMP
●  
9. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Fremad Amager - Skive● Viborg - FC Fredericia
● Vejle - Hvidovre● Vendsyssel FF - HB Køge
● Nykøbing FC - Næstved● Kolding IF - FC Roskilde
2. DIVISION ØST, GRUNDSPIL 
● B93 - Vanløse  ● HIK - Brønshøj 
● Frem - FC Helsingør  ● Hillerød - FA 2000 
● Slagelse - Avarta  ● Holbæk - Skovshoved 
2. DIVISION VEST, GRUNDSPIL
● Aarhus Fremad - VSK Aarhus  ● Vejgaard - FC Sydvest 
● Thisted - Brabrand  ● Ringkøbing - Middelfart 
● Dalum - Jammerbugt FC  ● Næsby - AB 
9. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, KVARTFINALER 1. KAMP
●  
13. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● FC Fredericia - Vendsyssel FF● HB Køge - Kolding IF
● Næstved - Vejle● FC Roskilde - Nykøbing FC
● Hvidovre - Fremad Amager● Skive - Viborg
14. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, KVARTFINALER 2. KAMP
●  
15. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, KVARTFINALER 2. KAMP
●  
16. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, KVARTFINALER 2. KAMP
●  
17. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Viborg - HB Køge
19. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Vendsyssel FF - Kolding IF● Vejle - FC Fredericia
● Nykøbing FC - Hvidovre● Skive - Næstved
● Fremad Amager - FC Roskilde
24. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Fremad Amager - Nykøbing FC● HB Køge - Vejle
26. APRIL 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● FC Fredericia - Hvidovre● FC Roskilde - Vendsyssel FF
● Næstved - Viborg● Kolding IF - Skive
28. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, SEMIFINALER 1. KAMP
●  
29. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, SEMIFINALER 1. KAMP
●  
30. APRIL 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, SEMIFINALER 1. KAMP
●  
1. MAJ 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Hvidovre - HB Køge● Viborg - Nykøbing FC
● Skive - FC Fredericia
3. MAJ 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Næstved - Kolding IF● Vendsyssel FF - Fremad Amager
● Vejle - FC Roskilde
5. MAJ 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, SEMIFINALER 2. KAMP
●  
6. MAJ 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, SEMIFINALER 2. KAMP
●  
7. MAJ 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, SEMIFINALER 2. KAMP
●  
10. MAJ 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Fremad Amager - Viborg● FC Fredericia - Næstved
● FC Roskilde - Skive● Vendsyssel FF - Vejle
● Kolding IF - Hvidovre● Nykøbing FC - HB Køge
15. MAJ 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Hvidovre - Skive● Viborg - Vendsyssel FF
● Vejle - Nykøbing FC
17. MAJ 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● FC Fredericia - Kolding IF● Næstved - FC Roskilde
● HB Køge - Fremad Amager
23. MAJ 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Nykøbing FC - Vendsyssel FF● Kolding IF - Fremad Amager
● FC Roskilde - FC Fredericia● Næstved - Hvidovre
● Vejle - Viborg● Skive - HB Køge
27. MAJ 2020
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, FINALE
● Spilles på Stadion Energa Gdansk i Gdansk, Polen 
30. MAJ 2020
EUROPACUP 2019/2020
CHAMPIONS LEAGUE, FINALE
● Spilles på Atatürk Olympiske Stadion i Istanbul, Tyrkiet 
31. MAJ 2020
DANMARKSTURNERINGEN 2019/2020
NORDICBET LIGA
● Fremad Amager - Vejle● FC Fredericia - Nykøbing FC
● Hvidovre - FC Roskilde● Viborg - Kolding IF
● HB Køge - Næstved● Vendsyssel FF - Skive
4. JUNI 2020
VM-KVALIFIKATION 2022
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE A
● Kina - Filippinerne  ● Syrien - Guam 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE B
● Jordan - Nepal  ● Australien - Taiwan 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE C
● Iran - Bahrain  ● Irak - Cambodia 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE D
● Saudi Arabien - Palæstina  ● Usbekistan - Singapore 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE E
● Oman - Qatar  ● Bangladesh - Indien 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE F
● Kirgisistan - Mongoliet  ● Japan - Tadsjikistan 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE G
● Vietnam - Indonesien  ● Arabiske Emirater - Thailand 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE H
● Libanon - Sri Lanka  ● Sydkorea - Nordkorea 
9. JUNI 2020
VM-KVALIFIKATION 2022
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE A
● Filippinerne - Maldiverne  ● Kina - Syrien 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE B
● Taiwan - Kuwait  ● Australien - Jordan 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE C
● Iran - Irak  ● Bahrain - Hong Kong 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE D
● Saudi Arabien - Usbekistan  ● Palæstina - Yemen 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE E
● Bangladesh - Oman  ● Indien - Afghanistan 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE F
● Tadsjikistan - Myanmar  ● Japan - Kirgisistan 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE G
● Thailand - Malaysia  ● Arabiske Emirater - Vietnam 
ASIEN, 2. OMGANG GRUPPE H
● Nordkorea - Turkmenistan  ● Sydkorea - Libanon 
12. JUNI 2020
  EM 2020
  INDLEDENDE, GRUPPE A
● Italien - Tyrkiet 
13. JUNI 2020
  EM 2020
  INDLEDENDE, GRUPPE A
● Wales - Schweiz 
  INDLEDENDE, GRUPPE B 
● Danmark - Finland  ● Rusland - Belgien 
14. JUNI 2020
  EM 2020
  INDLEDENDE, GRUPPE C
● Holland - Ukraine  ● Østrig - Vinderplayoff D 
INDLEDENDE, GRUPPE D
● England - Kroatien 
15. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE D
● D3 - D4 
INDLEDENDE, GRUPPE E
● E1 - E2  ● E3 - E4 
16. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE F
● F1 - F2  ● F3 - F4 
17. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE A
● A1 - A3  ● A2 - A4 
INDLEDENDE, GRUPPE B
● B1 - B3 
18. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE 2020, GRUPPE B
● B2 - B4 
INDLEDENDE 2020, GRUPPE C
● C1 - C3  ● C2 - C4 
19. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE D
● D1 - D3  ● D2 - D4 
INDLEDENDE, GRUPPE E
● E1 - E3 
20. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE E
● E2 - E4 
INDLEDENDE, GRUPPE F
● F1 - F3  ● F2 - F4 
21. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE A
● A4 - A1  ● A2 - A3 
22. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE B
● B4 - B1  ● B2 - B3 
INDLEDENDE, GRUPPE C
● C4 - C1  ● C2 - C3 
23. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE D
● D4 - D1  ● D2 - D3 
24. JUNI 2020
EM 2020
INDLEDENDE, GRUPPE E
● E4 - E1  ● E2 - E3 
INDLEDENDE, GRUPPE F
● F4 - F1  ● F2 - F3 
27. JUNI 2020
EM 2020
OTTENDEDELSFINALER
● Nr. 1, A - Nr. 2, C  ● Nr. 2, A - Nr. 2, B 
28. JUNI 2020
EM 2020
OTTENDEDELSFINALER
● Nr. 1, B - Nr. 3, A/D/E/F  ● Nr. 1, C - Nr. 3, D/E/F 
29. JUNI 2020
EM 2020
OTTENDEDELSFINALER
● Nr. 1, F - Nr. 3, A/B/C  ● Nr. 2, D - Nr. 2, E 
30. JUNI 2020
EM 2020
OTTENDEDELSFINALER
● Nr. 1, E - Nr. 3, A/B/C/D  ● Nr. 1, D - Nr. 2, F 
3. JULI 2020
EM 2020
KVARTFINALER
● Vinder, OT5 - Vinder, OT6  ● Vinder, OT3 - Vinder, OT1 
4. JULI 2020
EM 2020
KVARTFINALER
● Vinder, OT4 - Vinder, OT2  ● Vinder, OT7 - Vinder, OT8 
7. JULI 2020
EM 2020
SEMIFINALER
● Vinder, KF1 - Vinder, KF2 
8. JULI 2020
EM 2020
SEMIFINALER
● Vinder, KF4 - Vinder, KF3 
12. JULI 2020
EM 2020
FINALE
● Vinder, SF1 - Vinder, SF2 
  DECEMBER 2019
● 3F Superliga
● Champions League
● Europa League
  FEBRUAR 2020
● 3F Superliga
● Champions League
● Europa League
  MARTS 2020
● A-landsholdet
● NordicBet Liga
● 2. division øst
● 2. division Vest
● Champions League
● Europa League
● EM-Kvalifikation 2020, semifinaler
● EM-Kvalifikation 2020, finaler
● VM-Kvalifikation 2022, Asien
  APRIL 2020
● NordicBet Liga
● 2. division øst
● 2. division Vest
● Champions League
● Europa League
  MAJ 2020
● NordicBet Liga
● Champions League
● Europa League
  JUNI 2020
● EM 2020
● VM-Kvalifikation 2022, Asien
  JULI 2020
● EM 2020