Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Tirsdag 25. juni 2019 kl. 18:46
WWW.HASLUND.INFO
FORSIDE                        DANSK FODBOLD                         INTERNATIONAL FODBOLD                         KALENDER
 
EUROPACUP 2019/2020
EUROPA LEAGUE, 1. KVALIFIKATIONSRUNDE
1. KAMP2. KAMP
Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

Den samlede vinder videre til 2. kvalifikationsrunde (ikke-mester)
11.07.2019

18.07.2019

  Forside
  Deltageroversigt

CHAMPIONS LEAGUE
  Indledende kvalrunder
  1. kvalrunde
  2. kvalrunde (mester) 
  2. kvalrunde (ikke-mester)
  3. kvalrunde (mester)
  3. kvalrunde (ikke-mester)
  4. kvalrunde (mester)
  4. kvalrunde (ikke-mester)
  Gruppe A  Gruppe E
  Gruppe B  Gruppe F
  Gruppe C  Gruppe G
  Gruppe D  Gruppe H
  1/8-finaler  Semifinaler
  Kvartfinaler  Finale
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
  Seedning i de enkelte runder

EUROPA LEAGUE
  Indledende kvalrunde
  1. kvalrunde 
  2. kvalrunde (ikke-mester) 
  2. kvalrunde (mester)
  3. kvalrunde (ikke-mester) 
  3. kvalrunde (mester)
  4. kvalrunde (ikke-mester)
  4. kvalrunde (mester)
  Gruppe A  Gruppe G
  Gruppe B  Gruppe H
  Gruppe C  Gruppe I
  Gruppe D  Gruppe J
  Gruppe E  Gruppe K
  Gruppe F  Gruppe L
  1/16-finaler  Semifinaler
  1/8-finaler  Finale
  Kvartfinaler
  Turneringsregler
  Kvalificerede hold
  Seedning i de enkelte runder

  2018/2019
  2020/2021
  Øvrige år