Kommentarer eller fejl? Kontakt Webmaster
Torsdag 15. november 2018 kl. 20:55
WWW.HASLUND.INFO
FORSIDE                         DANSK FODBOLD                         INTERNATIONAL FODBOLD                         KALENDER
 
DANMARKSTURNERINGEN 1969
3. DIVISION VEST
 
STILLING OG RESULTATER
#HOLDKVUTFIKVP
1.Fuglebakken22153462331,8833

2.Viborg22124647391,2128
3.Frederikshavn22114755341,6226
4.Skovbakken (N)22114735390,9026
5.Herning (O)2296738331,1524
6.AIA22103936380,9523
7.Nyborg2269721240,8821
8.Odense KFUM22841060531,1320
9.Aabenraa2276933311,0620
10.Vorup2268839470,8320

11.Svendborg (O)2267929330,8819
12.Stoholm22121919700,274
Fuglebakken rykker op i 2. division. Svendborg og Stoholm rykker ud af Danmarksturneringen

  Forside

  1. division
  2. division
  3. division øst
  3. division vest

  Øvrige år

HoldAIAFrhavnFuglebHerningNyborgOdKFUMSkovbakStoholmSvendboViborgVorupAabenr
AIA 1 - 21 - 03 - 10 - 25 - 12 - 02 - 02 - 21 - 32 - 23 - 1
Frederikshavn1 - 2 2 - 32 - 23 - 06 - 21 - 26 - 03 - 12 - 16 - 01 - 0
Fuglebakken3 - 13 - 0 2 - 64 - 08 - 63 - 14 - 10 - 03 - 64 - 22 - 0
Herning1 - 01 - 12 - 0 0 - 01 - 31 - 15 - 14 - 02 - 00 - 10 - 4
Nyborg2 - 11 - 11 - 10 - 1 3 - 01 - 20 - 03 - 20 - 00 - 02 - 0
Odense KFUM8 - 24 - 21 - 22 - 23 - 0 1 - 21 - 20 - 12 - 35 - 22 - 2
Skovbakken0 - 41 - 60 - 40 - 21 - 33 - 2 2 - 12 - 15 - 31 - 01 - 1
Stoholm1 - 21 - 31 - 80 - 32 - 20 - 52 - 5 2 - 30 - 13 - 41 - 2
Svendborg0 - 02 - 30 - 12 - 01 - 10 - 00 - 01 - 0 2 - 30 - 03 - 2
Viborg4 - 02 - 11 - 14 - 11 - 03 - 70 - 32 - 02 - 1 1 - 12 - 2
Vorup3 - 03 - 31 - 23 - 31 - 03 - 30 - 26 - 13 - 63 - 2 0 - 0
Aabenraa1 - 22 - 00 - 44 - 00 - 01 - 21 - 13 - 02 - 12 - 33 - 1 
HoldAIAFrhavnFuglebHerningNyborgOdKFUMSkovbakStoholmSvendboViborgVorupAabenr